Filler790 210 888

TRENUJ Z NAMI

REWOLUCJA W TRENINGU MOTORYCZNYM

Nasze doświadczenie to połączenie badań naukowych i wieloletniej pracy ze sportowcami na mistrzowskim poziomie z ponad 20-stu dyscyplin sportowych. Podczas tego okresu trenowaliśmy sportowców z całego świata, w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym; od dzieci i lig pół profesjonalnych do zawodników z najlepszych lig świata oraz Olimpijczyków. Indywidualne podejście do każdego zawodnika i zwiększanie poszczególnych cech motorycznych, połączone z ciężką pracą i zaangażowaniem sprawia, że każdy sportowiec poprzez jedyny w swoim rodzaju program treningowy i unikatowe podejście trenerskie jest w stanie osiągnąć z nami maksimum swoich możliwości!

CO OFERUJEMY

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Światowej klasy przygotowanie motoryczne na podstawie szczegółowej ewaluacji i poszczególnych zapotrzebowań zawodnika. Plan treningowy, który jest dobierany oraz programowany indywidualnie i specyficznie dla każdego sportowca, obejmuje zawodników w każdym wieku, z każdej dyscypliny sportowej oraz na każdym poziomie.

Nad czym możemy pracować:

 • siła
 • moc
 • wytrzymałość
 • koordynacja ruchowa
 • szybkość
 • skoczność
 • elastyczność
 • gibkość
 • dynamika
 • czas reakcji

 

Umów się na trening: info@scec.pl


POWRÓT PO KONTUZJI

Prowadzenie zawodnika po kontuzji lub przebytej operacji po zakończeniu początkowej fazy rehabilitacyjnej. Możliwa jest również stała komunikacja i współpraca z fizjoterapeutą czy lekarzem rehabilitacji. Podczas początkowych zajęć uwaga skupiona jest nad przywróceniem odpowiedniego balansu strukturalnego, pracą nad przywróceniem mobilizacji lub stabilizacji stawów oraz z czasem, płynne przejście do pełnego wymiaru treningu przygotowania motorycznego.

Umów się na trening: info@scec.pl


EWALUACJE

Szczegółowa ewaluacja, przy której przeprowadzany jest szereg statycznych oraz aktywnych pomiarów i testów, wykazują one indywidualne asymetrie i dysfunkcje w postawie oraz ruchu ciała sportowca. Ewaluacja zawiera również analizę składu ciała oraz pomiary antropometryczne obejmujące metody wideo oraz fotograficzne.

Umów się na ewaluacje: info@scec.pl


OCENA I TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Oferta skierowana do tych sportowców, którzy potrzebują oficjalnych wyników testów sprawnościowych, takich jak poziom siły maksymalnej, szybkości, skoczności, zwinności, wytrzymałości, elastyczności i więcej. Testy dobierane są specyficznie pod daną dyscyplinę sportową, tak aby w jak najlepszy sposób określić indywidualne zdolności motoryczne sportowca.

Umów się na ocenę i testy: info@scec.pl


WIĘCEJ

 • Możliwe jest połączenie (w zależności od zapotrzebowania) 3 lub 4 opcji powyżej w jeden kompletny pakiet programu treningowego, który gwarantuje całkowite przygotowanie zawodnika na mistrzowskim poziomie.
 • Oferujemy konsultacje mailowe, telefoniczne oraz skype, które mogą być połączone wraz z indywidualnym programem treningowym.
 • Oferta dostępna jest dla zainteresowanych z całej Polski. Możliwe jest np. jedno spotkanie raz na 4-6 tygodnie, podczas którego wykonywana jest ewaluacja oraz przygotowywany program treningowy na dany okres czasu. Pozwala to na trening w miejscu zamieszkania, ale z naszym programem treningowym i pod naszą opieką. Po upływie wyznaczonego czasu zawodnik przyjeżdża na ponowną konsultację i po odbiór kolejnej fazy programu treningowego.
 • Zawodnik otrzymuje również wskazówki żywieniowe i suplementacyjne oraz dotyczące odnowy biologicznej.
 • Istnieje również opcja zaproszenia nas do siebie, do swojego klubu sportowego w celu ewaluacji, konsultacji, wykładów czy przeprowadzenia profesjonalnych testów sprawnościowych.

NASZYM CELEM JEST POMOC WSZYSTKIM SPORTOWCOM Z CAŁEGO KRAJU. DLATEGO TEŻ OFERUJEMY WIELE OPCJI I DOSTOSOWUJEMY NASZE OFERTY DLA KAŻDEGO ZAINTERESOWANEGO, NA PODSTAWIE MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH, MIEJSCA ZAMIESZKANIA ORAZ INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – NA PEWNO MAMY COŚ DLA CIEBIE !

Kontakt oraz więcej informacji: info@scec.pl

 


ZAPISZ SIĘ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ

Imię i nazwisko

Dyscyplina Sportowa

Rok Urodzenia

Adres email

Miejsce aktualnego zamieszkania

Nad czym chciałbyś/chciałabyś pracować

Newsletter

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
OK